про компанію  |  контакти  |  публікації
English | Русский
Бізнес Рішення
Нагальні питання задавайте одразу..
(044) 502-51-59
Хмм... Алло

 аудит  

 

Аудит. Аудиторські послуги


 


Аудит, не зважаючи на свою молодість, довів свою гостру  необхідність для  української економіки. Слово «аудит» походить від латинського audio – «він чує», «той, що чує». Переклад дозволяє сформувати найважливішу місію аудитора - його порівнюють з  професійним лікарем, який «слухає» свого хворого.

Аудиторські послуги компанії «Бізнес-Рішення» - наша турбота про фінансове і економічне здоров’я  суб'єктів аудиту. Мета наших послуг -  приведення у відповідність чинному в Україні законодавству бухгалтерського і податкового обліку наших клієнтів.

 

Для зовнішніх користувачів висновок аудитора про достовірність бухгалтерської звітності  - підтвердження чесності і відкритості компанії. Недаремно, навіть організації, що не підлягають обов’язковому аудиту, звертаються до аудиторських послуг. Все частіше користується попитом професійне вміння аудитора з питань податкового планування, розробки схем оптимізації податкового навантаження, а також бухгалтерського супроводу. Надання аудиторських послуг перестало необґрунтовано асоціюватись з ревізіями податківців і «вимітанням сміття з хати». Дотримуючись принципів незалежності, чесності й конфіденційності, ми надаємо повний спектр аудиторських послуг. Кваліфікована допомога в галузі обліку, оподаткування і управління забезпечать зацікавленим користувачам відчутний економічний ефект.

При проведенні обов’язкового аудиту фінансової звітності АФ «Бізнес-Рішення» надає офіційний аудиторський висновок.

Компанія «Бізнес-Рішення» надає наступні аудиторські послуги:

Аудиторські послуги  |  Бухгалтерські послуги  |  Вартість послуг
©2021 Українська група «Бізнес Рішення».
Всі права захищені.