про компанію  |  контакти  |  публікації
English | Русский
Бізнес Рішення
Нагальні питання задавайте одразу..
(044) 502-51-59
Хмм... Алло

Податковий аудит


     Податковий аудит - один з найбільш затребуваних видів аудиторських послуг. Податковий аудит - це незалежна перевірка систем бухгалтерського і податкового обліку організації з приводу:

      • відповідності формування оподатковуваної бази по кожному виду податків чинному законодавству України, нарахування та сплати податків і зборів за певний період часу
      • стану розрахунків з бюджетом і позабюджетними фондами
      • відповідності систем бухгалтерського і податкового обліку вимогам чинного законодавства

Мета податкового аудиту - виявлених помилок систем бухгалтерського й податкового обліку і розробка заходів по їх усуненню. В процесі податкового аудиту вивчаються податкові бази по кожному виду податків, що перевіряються, проводиться аудит податкового обліку й податкової звітності, як комплексний, так і по окремих податках. Під час аудиту податкового обліку й податкової звітності здійснюється збір і аналіз інформації про можливості платника податків по оптимізації оподаткування.

Результат податкового аудиту - це оцінка податкових ризиків підприємства і зведення їх до мінімуму. За результатами податкового аудиту ви одержите професійні рекомендації по виправленню виявлених помилок.

Кожна організація й кожен індивідуальний підприємець зобов’язані платити встановлені законом податки і збори, проте не всі однаково добре орієнтуються в податковому законодавстві. Податковий аудит допоможе вам уникнути податкових ризиків і відповідальності у вигляді штрафів і пені. У вас з’явиться реальна можливість попередити небажані фінансові наслідки перевірок податкових інспекторів. Наші спеціалісти мають досвід спілкування з державними органами й здатні грамотно відстоювати свою позицію в суді. Ми готові супроводжувати перевірки контролюючих органів і сприяти позитивному для вас вирішенню суперечок з податківцями.


Аудиторські послуги  |  Бухгалтерські послуги  |  Вартість послуг
©2021 Українська група «Бізнес Рішення».
Всі права захищені.