про компанію  |  контакти  |  публікації
English | Русский
Бізнес Рішення
Нагальні питання задавайте одразу..
(044) 502-51-59
Хмм... Алло

Бухгалтерські послуги

 

Бухгалтерскі послуги

 

 


Бухгалтерські послуги на сьогодні є найбільш вигідною пропозицією  з точки зору видів послуг, що надаються. Ми пропонуємо послуги з бухгалтерського супроводжування вашій організації на території Києва та Київської області.

Перевага надання бухгалтерських послуг сторонніми організаціями в тому, що кожен професійно займається своєю справою. Ми надаємо аутсорсинг бухгалтерських послуг: ви передаєте нашій компанії функції по веденню бухгалтерського обліку, бухгалтерському супроводжуванню підприємства, постановці і організації бухгалтерського обліку, відновленню бухгалтерського обліку вашої організації. Особливо актуальний аутсорсинг бухгалтерських послуг, коли успішні бізнесмени засновують декілька юридичних осіб для здійснення різних видів діяльності, і кожен з них потребує надання йому бухгалтерських послуг.

При укладанні з нами договору на надання бухгалтерських послуг вашій організації, ви економите кошти на заробітній платі головного бухгалтера, організації його робочого місця, інших супровідних затратах.

Довіривши представницьку функцію з питань бухгалтерських послуг для вашого бізнесу професіоналам, ви перестанете хвилюватись з приводу звітності, яка здана або не в повному об’ємі, або з запізненням, або з порушеннями. Ви зможете уникнути штрафів і пені, що пов’язані з порушенням податкового й бухгалтерського законодавства.

Надаючи бухгалтерські послуги, ми відповідаємо за свою роботу й гарантуємо якість і конфіденційність комерційної інформації, безперервність ведення обліку, оптимізацію оподаткування, надійність і захист результатів нашої роботи перед зовнішніми ( державними органами, інвесторами, кредиторами і т, п,) і внутрішніми користувачами.

Професійні бухгалтерські послуги дозволять вам оперативно одержувати інформацію про фінансовий стан вашої організації для прийняття управлінських рішень, а при необхідності – кваліфіковану допомогу з питань бухгалтерського і податкового обліку. При наданні бухгалтерських послуг наші спеціалісти намагаються створити всі умови для розвитку вашого бізнесу.

Аудиторські послуги  |  Бухгалтерські послуги  |  Вартість послуг
©2021 Українська група «Бізнес Рішення».
Всі права захищені.