про компанію  |  контакти  |  публікації
English | Русский
Бізнес Рішення
Нагальні питання задавайте одразу..
(044) 502-51-59
Хмм... Алло

Бізнес в Швейцарії


Сьогодні в Швейцарію приїздять мільйони людей з багатьох країн з різною метою - відпочинок, відвідування виставок, налагодження ділових контактів, лікування та навчання.  Чудова інфраструктура, географічне положення, висока ділова активність разом з репутацією роблять Швейцарію цікавим вибором ведення бізнесу в Європі: будучи центром Європи в політичному,  історичному та економічному аспекті, Швейцарія - зручна країна для ведення бізнесу.

Кожний зацікавлений іноземний громадянин має право зареєструвати підприємство в Швейцарії. Законодавство Швейцарії більш лояльне до своїх та іноземних підприємців, ніж інші Європейські країни, особливо в питаннях зовнішньоекономічної діяльності та оподаткуванні. В Швейцарії, як і в багатьох інших Європейських країнах, широко розповсюджені дві організаційно-правові форми комерційної діяльності – акціонерне товариство /нім.: Aktiengesellschaft - AG, франц.: Societe anonyme – SA / та товариство з обмеженою відповідальністю /нім.: Gesellschaft mit begrenzter Haftung - GmbH; франц.: Societe a responsabilite limite - Sarl/.

Маємо можливість надати допомогу у правильному виборі нашим клієнтам – визначитися з формою та місцем реєстрації. Взяти на себе або допомогти у відкриті компанії. Ви можете отримати від нас не тільки консультаційні послуги з реєстрації та веденню бізнесу в Швейцарії, але й повний супровід та подальше обслуговування.

Аудиторські послуги  |  Бухгалтерські послуги  |  Вартість послуг
©2021 Українська група «Бізнес Рішення».
Всі права захищені.