про компанію  |  контакти  |  публікації
English | Русский
Бізнес Рішення
Нагальні питання задавайте одразу..
(044) 502-51-59
Хмм... Алло

     Мета повного або часткового (по розділах) відновлення бухгалтерського обліку означає приведення до ладу всіх документів підприємства у відповідність з вимогами законодавства. Для мінімізації небажаних фінансових наслідків, пов’язаних з порушеннями законодавства в минулому, процедура відновлення бухгалтерського і податкового обліку супроводжується поданням уточнених податкових декларацій, виправлених форм бухгалтерської звітності.

Відновлення бухгалтерського обліку означає відновлення синтетичних, аналітичних і податкових регістрів, звітності організації на основі повністю або частково наданих первинних документів, втрата яких пов’язана з переїздом організації або заміною бухгалтерів, з неналежним веденням обліку за певні періоди роботи підприємства і т.д.

Процедура відновлення бухгалтерського обліку дозволяє по наявних первинних документах відновити синтетичні і аналітичні бухгалтерські і податкові реєстри, а також звітність організації за минулі періоди. Якщо вам потрібно відновити бухгалтерський облік, звертайтесь до нашої компанії. Ми відновимо всі прогалини в бухгалтерському і податковому обліку вашої організації, для нас немає нічого неможливого.

Аудиторські послуги  |  Бухгалтерські послуги  |  Вартість послуг
©2021 Українська група «Бізнес Рішення».
Всі права захищені.