про компанію  |  контакти  |  публікації
English | Русский
Бізнес Рішення
Нагальні питання задавайте одразу..
(044) 502-51-59
Хмм... Алло
Від можливого до реального

Облік та відображення в фінансовій звітності фінансових інвестицій ...

Деякі аспекти переходу зі спрощеної системи оподаткування на загальну.

Правовідносини з підрозділом юридичної особи

Чи може неприбуткова організація надавати благодійну допомогу прибутковій організації та своїм філіям, які мають статус юридичних осіб?

Придбання та оприбуткування основних засобів

» архів

 

 


Аудит це процес зниження до прийнятного рівня інформаційного ризику  користувачам фінансових звітів об’єктів господарювання. Пріоритетом аудиторської компанії є підтвердження того, що бухгалтерська звітність вірогідно й точно відбиває фінансове становище організації. Наявність достовірної інформації дозволяє підвищити ефективність функціонування ринку капіталу, дає можливість оцінювати і прогнозувати наслідки різних економічних рішень.

Кваліфікована аудиторська фірма діє в першу чергу не як інспектор, а як незалежний консультант, який поряд із перевіркою фінансової звітності дає професійну оцінку стану справ. Позитивною стороною незалежної аудиторської перевірки є те, що незалежний аудитор бачить стан справ на підприємстві з боку стороннього спостерігача, отже йому легше помітити прорахунки і недоліки, таким чином дати кваліфіковану пораду з усунення майбутніх або вже зроблених помилок. Тому, як правило, ініціатором незалежної аудиторської перевірки є власник підприємства, який хоче уникнути конфліктних ситуацій при проведенні угод і сплаті податків.

Компанія «Бізнес Рішення» створена з метою надання якісних послуг у сфері організації та ведення бізнесу зі збереженням конфіденційності та комерційної таємниці. До переліку послуг компанії входять аудиторські, бухгалтерські, консалтингові послуги, послуги з трансформації та реорганізації компаній.

 

 

А раніше було так:

 

   
Аудиторські послуги  |  Бухгалтерські послуги  |  Вартість послуг
©2021 Українська група «Бізнес Рішення».
Всі права захищені.